BOROVSKÉ ROCKOVÁNÍ

- Pomoc pro Herzigovy -

Anička Herzigová, kamarádka z Borové, manželka a především maminka tří dětí, nás opustila po boji s vážnou nemocí ve věku 32 let. Manžel Lukáš zůstal na vše sám a my jsme se rozhodli, že ho v tom nenecháme samotného...

Dne 30. července 2019 jsme vytvořili projekt, který jsme nazvali „Pomoc pro Herzigovy“. Spočíval v propůjčení transparentního účtu, facebookové aukci a v dobročinném koncertu "borovské rockování". Bude sloužit pro zajištění potřeb Aniččiných dětí Kristiána, Matyho a malé Aničky.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do facebookové aukce, všem dárcům a všem dražitelům… moc si Vaší pomoci vážíme. Naše velké poděkování za podporu a pomoc patří kapelám Warování, Trautenberk, Rybičky 48 a Škwor, které věnovali spoustu darů a propagovali aukci na svých facebookových profilech. Děkujeme Šárce Birke za propůjčení jejího nadačního transparentního účtu. Děkujeme všem, kteří přispěli jakoukoliv částkou na transparentní účet a také vám všem, kteří jste přišli na borovské rockování. Děkujeme všem, kteří sponzorsky podpořili borovské rockování: Hasiči Borová, OÚ Borová, OÚ Česká Čermná, Dobrušský pivovar, Náchodský pivovar, Rychnovský pivovar, Filip Kulhánek a Tiskárna Design-print, kapely Teplá Buchta a Proxima Furens, DJ Klykoš, David Komárek a Dark Breakers, Wimex, Sokol Borová a OÚ Janov.

Děkujeme všem, kteří nám pomohli s přípravou akce, zvláště pak Lubošovi Balcarovi a Jirkovi Štěpánkovi. Děkujeme všem, kteří se o vás starali za barem, výčepem a u občerstvení. Veškerý výdělek ze vstupenek, prodeje placek, triček a občerstvení byl zaslán na transparentní účet a poté předán Herzigovým společně s výtěžkem celé aukce.

Facebooková aukce:      242 855,- Kč

Dobrovolné příspěvky:   129 354,- Kč

Borovské rockování:        60 377,- Kč

Celkem:                       432 586,- Kč

Je to zásluhou Vás všech, kterým osud této rodiny nebyl lhostejný. Děkujeme Vám!

Pavlína Balcarová, Kateřina Zelená, Michaela Obalová a Radek Jirák

FOTOGALERIE: