Mikulášská nadílka

V pátek 5.prosince 2014 se v Borové pod záštitou hasičů uskutečnila tradiční Mikulášská nadílka. Mikuláš s andělem a čerty navštívili celkem 9 rodin a nadělili dětem sladkou odměnu za jejich básničky a písničky. Čerti byli zklamaní, protože si letos žádného hříšníka s sebou do pekla neodnesli...

Zazimování zastávky a instalace vánočního stromu

V sobotu 29.11.2014 členové sboru uklidili lavičky a betonové květináče od kaple a z autobusové zastávky směr Nový Hrádek. Přivezli podstavec a usadili do něj vánoční strom, který ozdobili světelným řetězem. Advent může začít... Fotografie ve větším rozlišení naleznete zde.

Okrskové cvičení

V pátek 26.9.2014 Místo: Dobrošov Hasiči z Borové se zúčastnili Okrskového cvičení - "dálková doprava vody".

Cvičení - požár na vodě

Dne 16.8.2014 Místo: vodní nádrž Rozkoš Hasiči z Borové se účastnili cvičení likvidace požáru plavidla na Rozkoši. Jelikož tomu nepřálo počasí, tak se ustoupilo od nalodění Avie A31-1K a zásah byl proveden přenosnou stříkačkou. Fotografie ze cvičení naleznete zde.

Cvičení

V pátek 15.8.2014 Místo: Dlouhé-Rzy "Na Bance" Hasiči z Borové v rámci cvičení předvedli svou techniku holandským turistům. Fotografie ze cvičení naleznete zde.

Zásah č.1/2014 Ucpaný kanál

V úterý 27.5.2014 zasahovali členové SDH Borová u ucpaného kanálu po přívalovém dešti. Veškerá voda ze Strážnice se valila po cestě do vesnice. Hasiči navedli vodu zpět do kanálu a zprůchodnili ucpaný kanál.  Fotografie ze zásahu naleznete zde.