31. Letní Vánoce

Děkujeme Všem členům SDH, jejich partnerkám a přátelům SDH, kteří se podíleli na přípravách 31.Letních Vánoc v Borové. Kapele ZEUS za výbornou hudební produkci, Loutkovému divadlu Kozlík za krásnou pohádku, Terce za moderování dětských soutěží a malování na obličej, Jarče za dočasné tetování, Vláskovi a Eleně za výpomoc za barem, Zděňkovi za čerta, Kátě za azyl, zázemí a maxi várku langošů, soutěžícím za bezvadné výkony při soutěžích, dětem za spokojené výrazy ve tvářích a všem sponzorům za ceny do soutěží.

Věříme, že jste si to naše letní vánočně - mikulášské dovádění užili, že se Vám u nás líbilo a společně se opět uvidíme v příštím roce ;-)

Myslíme, že letos to bylo opravdu fajn, povedlo se vše, co mělo, včetně počasí a jsme vděční, že nás přišlo navštívit přes 400 lidí.

SDH Borová