30. Letní Vánoce

V sobotu 22.srpna 2015 se uskutečnil 30. ročník tradiční akce Letní Vánoce. Dětské odpoledne bylo věnováno soutěžím, tetování, pohádkové diskotéce a Mikulášské nadílce. Od 19hod. hrála k poslechu a hlavně k tanci skupina STYL z N.M.n.M. Ve 22hod. jsme kulaté výročí oslavili ohňostrojem. Štědrovečerní menu tvořil smažený kapr a řízky s bramborovým salátem, langoše a párky v rohlíku. Nechyběly tradiční soutěže pro dospělé. Za celkem příznivého počasí na Borovou zavítalo přes 300 lidí.

Děkujeme všem členům SDH, jejich partnerkám a přátelům SDH, kteří se podíleli na přípravách 30. Letních Vánoc v Borové. Kapele STYL za hudební produkci, Terce, Vláskovi a Zdeňkovi za kultůru, Ríšovi za parádní ohňostroj, Radunce a Johnymu za spolupráci, Kátě za azyl a zázemí, soutěžícím za výdrž při soutěžích, dětem za spokojené výrazy ve tvářích, sponzorům za ceny do soutěží a spřátelenému týmu POGO SLAVOŇOV za kulturní sněhuláčí vložku.

Věříme, že jste si 30. Letní Vánoce užili, že se Vám u nás líbilo a společně se opět uvidíme v příštím roce.

SDH Borová