Soutěže

Okrsková soutěž 2023

V sobotu 13.5.2023 se konala okrsková soutěž v Dolní Radechové.
  • Nejprve proběhla soutěž "dle cvičebního řádu 3+1",ve které jsme získali 4.místo.
  • V soutěži "dle cvičebního řádu 5+1" jsme obsadili 2.místo.
  • Následoval "útok dle požárního sportu", ve kterém jsme s časem 28s obhájili loňské prvenství.
  • fotogalerie

Okrsková soutěž 2022

Dne 14.května 2022 se v Dolní Radechové po dvouleté covidové odmlce konala okrsková soutěž, která se stala naším triumfem. V prvním útoku "dle cvičebního řádu" jsme se umístili na 1. místě. V druhém útoku "dle pravidel požárního sportu" jsme se umístili také na 1.místě. Ve složení Lukáš Balcar, Jiří Štěpánek a Josef Štěpánek jsme pro nedostatek lidí vypomohli ještě týmu z Jizbice, která se umístila na 2.místě. Útok dle cvičebního řádu byl letos s malou změnou (nebylo zkracovaní a prodlužování proudu) ale útok od CAS, dopravní vedení 2B, první proud 2C a druhý proud 2C.

Jak už bývá naším dobrým zvykem, vítězství jsme patřičně oslavili ;-)

fotogalerie

Okrsková soutěž 2021

• Akce zrušena.

Okrsková soutěž 2020

Okrsková soutěž 2019

V sobotu 11. května 2019 se uskutečnila okrsková soutěž na Jizbici. Hned od rána panovala v našem týmu dobrá nálada, což napovídalo, že si celý den užijeme bez ohledu na konečný výsledek. Nenechali jsme nic náhodě a jednou jsme trénovali ;-)  Využili jsme na to sváteční den 8. květen - každý způsob útoku jsme jednou vyzkoušeli na sucho a jednou s vodou. …všichni si s sebou do soutěže nesli nějakého strašáka z minulých nezdarů (otevřený rozdělovač, nespojené hadice nebo vypnutý benzín) …Nakonec šlo vše hladce a bez problémů...

V prvním útoku "dle cvičebního řádu" jsme se s časem 4:02:77 umístili na 1. místě.

V druhém útoku "dle pravidel požárního sportu" jsme vybojovali 2. místo s časem 0:29:70.

Celkově jsme se tak po dvouleté odmlce probojovali na bednu a okrskovou soutěž jsme vyhráli. V soutěži "O pohár SDH Jizbice" jsme se umístili na 2.místě. Každý úspěch se má náležitě oslavit, a tak se i stalo... s dobrou náladou až do brzkých radnních hodin ;-)

Okrsková soutěž 2018

• Dne 12.5.2018 jsme se zúčastnili okrskové soutěže již podruhé v Dolní Radechové, kde se budeme scházet i v příštích letech, pokud se sbory nedomluví jinak. Soutěž se tradičně odehrála ve dvou kolech a to v útocích dle cvičebního řádu a dle pravidel požárního sportu.

• Hned po prvním kole (dle pravidel cvičebního řádu) bylo vidět, že i okolní sbory zapracovaly na technice a evidentně mají mnohem více natrénováno, než v letech předchozích. Naše družstvo předvedlo standardně solidní výkon, ale nevyvarovalo se trestným vteřinám a nakonec skončilo na 3. místě.
    • Následoval tzv. "rychlý útok" dle pravidel požárního sportu. Vše bylo připraveno, vše dobře probíhalo a samotný průběh útoku byl také rychlý, ale obava, že se něco nepovede, se bohužel naplnila - vypnutý benzín u stříkačky - v ten okamžik bylo po naději na dobrý výsledek i přesto, že jsme benzín pustili, stříkačku znovu nastartovali a útok dokončili v časovém limitu.

Po úspěšných letech, kdy se nám pravidelně dařilo získávat umístění na "bedně", jsme se letos museli spokojit s bramborovou medailí. Hlavní je, že jsme to vzali s úsměvem a s ponaučením pro příště ;-)

Okrsková soutěž 2017

Dne 13.5.2017 se konala okrsková soutěž v Dolní Radechové.
Soutěž byla tradičně rozdělena do dvou kol:
  • útok dle cvičebního řádu - naše družstvo se s časem 7:35:64 umístilo na 5.místě
  • útok dle pravidel požárního sportu - naše družstvo se s časem 0:37:62 umístilo na 2.místě
  • v celkovém pořadí se naše družstvo umístilo na 3.místě

Okrsková soutěž 2016

Dne 14.5.2016 se uskutečnila okrsková soutěž na Jizbici.

Soutěž byla rozdělena do dvou kol:

• V prvním kole byl proveden útok dle cvičebního řádu - naše družstvo se s časem 5:02:00 umístilo na 2. místě.
  • Ve druhém kole byl útok dle pravidel požárního sportu - naše družstvo se s časem 40:00 umístilo na 2. místě.
  • Celkovým vítězem se stalo naše družstvo.

O pohár starosty SDH Jizbice 2016

Dne 14.5.2016 po skončení okrskové soutěže následovala soutěž O pohár starosty SDH Jizbice. V kategorii muži zvítězil SDH Vysokov. Naše družstvo obsadilo 2.místo.

Okrsková soutěž 2015

Dne 9.5.2015 se uskutečnila okrsková soutěž v Borové.

• Celkovým vítězem se stalo domácí družstvo ;-)

O pohár starosty SDH Borová 2015

Dne 9.5.2015 po skončení okrskové soutěže následovala soutěž O pohár starosty SDH Borová. V kategorii muži zvítězil SDH Vysokov, v kategorii ženy SDH Dubenec.

Okrsková soutěž 2014

Dne 10.5.2014 jsme se zúčastnili okrskové soutěže na Jizbici.

• V prvním kole byl proveden útok dle cvičebního řádu - naše družstvo se s časem 7:37 umístilo na 6. místě.
  • Ve druhém kole byl útok dle pravidel požárního sportu - naše družstvo se s časem 1:08:97 umístilo na šestém místě.

Okrsková soutěž 2013

De 11.5.2013 jsme se zúčastnili okrskové soutěže na Dobrošově.

• Hlavní soutěží byl požární útok dle cvičebního řádu 5+1. Naše družstvo se s časem 8:30 umístilo na 5. místě.