Oslava 130. výročí založení SDH Borová

10.09.2016 09:30

Děkujeme Všem členům SDH, jejich partnerkám a přátelům SDH, kteří se podíleli na oslavě 130. výročí založení našeho sboru. Děkujeme p. Josefu Čápovi za sponzorský dar. Děkujeme starostovi obce Bc. Pavlu Jirkovi za spolupráci a dotaci na pamětní ceduli sboru. Děkujeme p. faráři Františku Hofmanovi, že nás poctil svou návštěvou a požehnal našemu sboru. Děkujeme kapele p. Milana Vencla Valánečce za hudební produkci, Ivoši Štěpánovi za kočár s koňmi, p. Jansovi za skákací hrad, mažoretkám z MONA Náchod za pěkná vystoupení, Terce za malování na obličej, Honzovi a Jarče za dočasné tetování a vystoupení s pumou Mikulášem, Ondrovi za aparaturu, Kájovi za focení celé akce, Kátě za perfektní guláš a langoše, Vendy a Zdeně za výpomoc za barem, TJ Sokol za zázemí na hřišti, soutěžícím za výkony při soutěžích a dětem za spokojené výrazy ve tvářích.

Děkujeme spřáteleným sborům z Bohdašína a Přepych za ukázky historické hasičské techniky a divadelní představení ;-) Děkujeme také profesionálním hasičům z Náchoda - Velkého Poříčí za ukázky moderní hasičské  techniky.

Mrzí nás, že z 12-ti sborů našeho okrsku přijal naše pozvání pouze SDH Dobrošov a SDH Babí. O to víc si vážíme hostujících sborů z Nového Hrádku, Přibyslavi, Přepych a Bohdašína.

S průběhem akce jsme spokojeni. Myslíme, že náročné přípravy a napružené nervy za to stály, že se oslavy podařilo uskutečnit důstojně, že se Vám necelým 300 lidem u nás líbilo a že se před našimi předchůdci nemusíme stydět za svoji práci.

SDH Borová

Fotogalerie